Végre vízre szállhatunk, újra csónakázható Magyarország egyik legszebb tava - Spabook
hosszú hétvége Miskolc Miskolctapolca vízibicikli

Végre vízre szállhatunk, újra csónakázható Magyarország egyik legszebb tava

by Polisor Bettina

Kellemes tavaszi programlehetőség várja a kikapcsolódni vágyókat, újra megnyitotta kapuit az egyik hazai, festői környezetben fekvő csónakázótó – értesült róla a Spabook.net. A természet közelsége és a nyugodt hangulat tökéletes választássá teszi mindazok számára, akik szeretnének kiszakadni a mindennapok rohanásából.

10 vízibicikli és 3 csónak várja a látogatókat Miskolctapolcán

A miskolctapolcai csónakázótónál a vízibiciklik és a csónakok minden nap 10 és 17 óra között vehetők igénybe, így akár egy rövid délutáni kiruccanás is könnyedén belefér.

Jó hír, hogy az árak nem emelkedtek tavaly óta. A félórás használatért 3000 forintot kell fizetni, ami továbbra is megfizethető kikapcsolódást kínál családoknak, baráti társaságoknak és pároknak egyaránt.

A csónakázás különlegessége abban rejlik, hogy nincs kijelölt útvonal

Fotók: Horváth Csongor

Mindenki szabadon fedezheti fel a tavat, saját tempójában és irányában haladva. Ez a kötetlenség valódi szabadságérzetet ad, miközben lehetőséget teremt arra is, hogy a résztvevők egymásra figyeljenek, és kiszakadjanak a digitális világ zajából.

A programot a hosszú hétvégén az időjárás is támogatja, hiszen a napsütéses, kellemes tavaszi idő ideális körülményeket biztosít a szabadtéri élményekhez, így minden adott egy nyugodt, feltöltődést nyújtó kikapcsolódáshoz Miskolctapolcán.

A turizmus világának inspiráló híreiért csatlakozz csoportunkhoz, kövess Instán és TikTok-on is, iratkozz fel hírlevelünkre!

Spabook